Детектор брехні перевірка

З давніх часів людство хвилювало питання: «чи говорить правду ця людина?».

Питання детектор брехні – відповіді на цей питання були, є і будуть дуже важливими з наступних причин:

Перевірка на детекторі брехні – чи можемо ми довіряти цій людині?

Детектор брехні перевірка – чи можемо ми довіряти інформації, отриманої від цієї людини?

Питання на детекторі брехні – наскільки правильним буде рішення, прийняте на основі отриманої інформації?

Перевірка на детекторі брехні – чи досягне людина поставлених цілей?

Перевірка на поліграфі – винен чи ця людина в те, що сталося?

Детекція брехні, або психофізіологічне дослідження з використанням поліграфа, – процес, в якому задіяні три «учасника»: апарат-поліграф, фахівець-поліграфолог і випробуваний.

Перевірки коректності методу, які раз у раз влаштовуються в різних країнах, в тому числі незалежними експертами, показують результат в межах від 80 до 95%.

Що стосується кадрових перевірок, робота поліграфолога з замовником будується за наступною схемою. Спочатку проводиться зустріч з керівником і відзначаються все «чинники ризику», за якими передбачають влаштувати тестування персоналу. Досвідчений керівник зазвичай уявляє собі, які існують загрози для його бізнесу і на чому підприємство може втрачати гроші.

Безпосередня робота з «тілом», як виражаються поліграфологи, триває від одного до трьох годин. Співробітника просять підписати заяву про добровільну згоду на проведення дослідження. Все-таки, за Конституцією не можна примушувати людину свідчити проти самого себе. Так що відмовитися можна – або зовсім, або на якомусь з етапів тестування.

При розслідуванні конкретних фактів крадіжок і розкрадань на фірмі досвідчений фахівець-поліграфолог може гарантувати результат 95-99% за умови, що зловмисник знаходиться серед тестованих.

У кадровій роботі детектор брехні можна використовувати двояко: влаштовувати скринінг претендентів при прийомі на роботу і проводити планові перевірки чинного персоналу за такими чинниками ризику, які визначає керівник підприємства.

proverka-na-poligrafe

Перевірка на поліграфі

Як влаштований поліграф: Сучасні «детектори брехні» можуть одночасно знімати і записувати до 10 показників життєдіяльності організму. Починаючи з класичних вимірювання пульсу і тиску, і закінчуючи вимірювання шкірно-гальванічної реакції і зміни тембру голосу. При цьому прилад автоматично аналізує ці показники і сигналізує поліграфологові про їх зміну, обчислюючи ступінь «щирості» оцінюваного людини. Як проходить перевірка на поліграфі: […]

proverka-sotrudnikov-na-poligrafe

Перевірка співробітників на поліграфі

Перевірка співробітників на поліграфі для юридичних осіб. Вашій увазі представлений більш повний перелік послуг, що проводиться за допомогою поліграфа (детектор брехні) для організації та підприємств. Тестування і аналіз проведеної перевірки є індивідуальним і проводитися професійним поліграфологом. Кадрові перевірки на поліграфі найманих працівників: • Істинності даних зазначених в анкеті (резюме). • Істинність наданих документів. • Наркотична […]

proverka-na-poligrafe-voprosi

Перевірка на поліграфі питання

Поліграф детектор брехні перевірка – Послуги для приватних осіб Вашій увазі надано перелік послуг, для проведення перевірок приватного характеру. Тестування для приватних осіб, а саме відбір сімейного персоналу, проблеми особистого характеру. За допомогою перевірок на детекторі брехні ми допоможемо відповісти на багато важливих для Вас питання: • Чи змінює мені дружина? • Чи змінює мені […]